עלייתה, נפילתה ועלייתה מחדש של לגו

לגו רובוט איבי3 וטירות דיסני

עלייתה, נפילתה ועלייתה מחדש של לגו

קצת כבוד

עם כל הכבוד לכל הצעצועים והמשחקים החדשים שנמצאים בהישג ידם של ילדים בימינו, עם כל הכבוד למשחקים האלקטרוניים המקיפים אותנו 24/7, תמיד יישאר בלב שלנו מקום חם למשחק אחד אהוב, מלהיב ונצחי – כזה שסביר להניח שגם ההורים שלכם זוכרים אותו.
לא אנחנו לא מדברים על סופר מריו או על מורטל קומבט, גם לא על קנדי קראש – אנחנו מדברים על הקלאסיקה חוצת הדורות, לגו. שלא תבינו אותנו לא נכון, אמנם התבגרנו והחלפנו את אבני הבנייה הקטנות בסמארטפון משוכלל, את הוראות המשחק בחצים על המסך ואת החיילים הצהובים בפוקימונים צבעוניים, אבל דבר אחד תמיד יישאר. הרצון להשתתף, לבנות וליצור מבנה שעוד לא נראה קודם!

חוזרים לשנות ה-90

אז מה פתאום חזרנו לשנות ה-90 ?
אז זהו, שמעולם לא עזבנו, או יותר נכון, הלגו לא עזב והוא חי ובועט יותר מתמיד עם מספר קונים שנתי הולך וגד בקצב מטורף !!!
הנתון המדהים הזה מניע את “שוק הלגו” ואת חברת לגו עצמה לייצר כל שנה סטים חדשים, ליצור שיתופי פעולה יוצאי דופן (מסע בין כוכבים, הנסיכות של דיסני, באטמן ביניהם) ואפילו להוציא סרטים כל תקופה מסויימת – הכל, בשביל לספק את קהל הלקוחות האדיר שלה ולהשאיר את הלהבה הילדותית שלנו בוערת וגדולה תמיד.

איך לגו חזרה לאופנה ?

ראשית כל חשוב לזכור כי לגו הינו מותג בעל שם דבר בעיני הורים בכל העולם, החברה ותיקה מאוד, אמינה ויש לה ערך משחקי  ולימודי גבוה – הוא אינו זול ועדיין נתפס כמשחק שיש בו שעות ארוכות של עשייה ביחס לכסף שמושקע בו. האוהדים המושבעים יגידו לכם שלגו מעולם לא ירדה מהמדפים הכי בולטים בחנויות המכר, ההורים תמיד ייזכרו אותו כמשחק ילדות ממכר והילדים שלכם? רק מחכים שתקנו להם סט חדש!

בעקבות ההיערכות מחדש של לגו, מעבר ללגו הקלאסי הרגיל והידוע לגו הציגה חידושים מפתיעים:

  • שילוב של רובוטים ולגו.
  • שתפ”ים עם ענקיות מיתוג כמו מרבל ודיסני.
  • סרטים וסדרות עם דמויות לגו.
  • חיבור בין העולם הדיגיטלי אל העולם החומרי
  • סרטים ומשחקי מחשב של לגו

אלה רק דוגמאות לחידושים שלגו הציגו לנו, ומאז, הכל היסטוריה! שיתוף קהל הצרכנים של לגו בנעשה באופן פעיל וקבוע, העלה את הערך של הלגו, מחזור הקניות שלו וכמובן את העניין סביב קוביות הלגו האגדיות.

מה נשאר לכם לעשות? לחפש את הלגו המתאים לכם!

שתף פוסט זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


רכישה מאובטחת סגור

X